«Volontieri» – jauna dokumentālā filma par karu Donbasā

9. martā kinoteātrī «Kino suns» tiks prezentēta režisora Jāņa Vingra dokumentālā filma «Volontieri». «Lai arī šis ir tikai mazs pilieniņš, kā pretstats krievu propagandas jūrai, bet es ticu, ka «Volontieri» spēj pasaulei pastāstīt par īstu karu Ukrainā,» saka filmas režisors Jānis Vingris.

Volontieri jeb brīvprātīgie ir kurjeri – Rodions un Ivans. Viņi baltā busiņā no Kijevas uz 700 km attālo frontes līniju karavīriem nogādā dārgu kravu – 60 tūkstošus eiro vērtu militāro aprīkojumu. Visu, ko ir sagādājušas ukraiņu brīvprātīgo organizācijas «Atgriezties dzīvam» un «Tautas aizmugure», – nakts redzamības iekārtas, attāluma mērierīces, maskēšanās tīklus, bruņuvairogus, sauso pārtiku, higiēnas un citas preces. Ar Rodiona un Ivana acīm skatītājs redzēs pašu frontes līniju – Marinku, Peskus, Avdjejevku, Širokinu. Rādīsim karavīru dzīvi ierakumos un dzirdēsim viņu stāstus.

Filma ir uzņemta 2015. gada jūnijā, augustā un oktobrī ATO zonā Ukrainā. Filmas mērķis bija parādīt volontieru bezprecedenta palīdzību, varonību un pašaizliedzību Ukrainas karā pret krievu agresiju Donbasā.

Filmas valoda: ukraiņu un krievu, ar latviešu subtitriem un diktora tekstu.

—–

Labs biroja krēsls ir garants, ka darba laikā varēsit strādāt bez liekiem diskomforta traucējumiem, kas saistīti ar nepareizu sēdpozīciju un neērtu krēsla konstrukciju. Ja darba laikā Jūs nevarat pastrādāt nekvalitatīva krēsla dēļ, ir laiks iegādāties jaunu krēslu. ATTICUS mēbeļu veikals ir lieliska vieta, kur izvēlēties savu jauno biroja krēslu no Itālijas. Jūs saņemsit itāļu kvalitāti un itāļu dizainu par pieņemamām cenām.